Гарантія якості

Гарантії

Студія Tory Art відповідально підходить до виконання кожного замовлення. Ви завжди можете розраховувати на уважне ставлення до ваших побажань, якісне обслуговування та своєчасну доставку!

Контроль якості

Для студії Tory Art використання якісних матеріалів являється фундаментальним принципом. Ми щоденно відстежуємо стан квітів та інших матеріалів, які використовуємо в робот. Співпрацюємо тільки з пеевіреними постачальниками та ретельно дотримуємось правил зберігання та транспортування рослин.

Професійно зроблені букети

В нашій стдії працюють вискокваліфіковані флористи, основним завданням яких - є зробити ідеальний букет для вас. Також за запитом ми надсилаємо фото виконаного замовлення, аби ви переконались, що всі побажання враховано.

Конфеденційність

Вся інформація, надана клієнтом не передається третім особам.

Своєчасна доставка

Ми поважаємо ваш час, тому несемо відповідальність за оформлення та доставку замовлення та гарантуємо, що курєри врахують всі побажання щодо місця та часу доставки

Окрім того, ми готові працювати над власними помилками, тому цінуємо зворотній звязок. В разівиникнення незручностей на будь-якому етапі виконання замовлення, ми готові виправити ситуацію максимально швидко, або ж компенсувати кошти.

Вам також може сподобатися