Гарантія якості

Гарантії

Студія Tory відповідально підходить до виконання кожного замовлення. Ви завжди можете розраховувати на уважне ставлення до ваших побажань, якісне обслуговування та своєчасну доставку!

Контроль якості

Для студії Tory використання якісних матеріалів являється фундаментальним принципом. Ми щоденно відстежуємо стан квітів та інших матеріалів, які використовуємо в роботі. Співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками та ретельно дотримуємось правил зберігання і транспортування рослин.

Професійно зроблені букети

В нашій студії працюють вискокваліфіковані флористи, основне завдання яких - зробити ідеальний букет для Вас. Також за запитом надсилаємо фото виконаного замовлення, аби Ви переконались, що всі побажання враховано.

Конфіденційність

Вся інформація, надана клієнтом, не передається третім особам.

Своєчасна доставка

Ми поважаємо Ваш час, тому несемо відповідальність за оформлення та доставку замовлення та гарантуємо, що кур'єри врахують всі побажання щодо місця та часу доставки.

Окрім того, ми готові працювати над власними помилками, тому цінуємо зворотній звязок. В разі виникнення незручностей на будь-якому етапі виконання замовлення, ми готові виправити ситуацію максимально швидко, або ж компенсувати кошти.

Вам також може сподобатися

Букет 35 тюльпанів мікс 1999 грн
Тюльпани в сумці "Сім чудес світу" 12900 грн
Букет 51 червоний піоновидний тюльпан 3190 грн