Повернення товару та грошових коштів

Якщо Вам з якихось причин не підійшов замовлений товар, Ви можете зв’язатися з нами. Повернення товару належної якості згідно з Законом України «Про захист прав споживачів», можливо зробити протягом 14 днів з моменту покупки, при цьому Ви маєте надати товарний чек, товар у повній комплектації з неушкодженою коробкою, пакуванням, не ушкодженими ярликами та заводськими пломбами.

Зверніть увагу, що квіти та супутні товари (такі як, солодощі, фрукти, дитячі іграшки) – є товарами, що не підлягають поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172.

В разі отримання товару через компанію перевізника (наприклад, Нова Пошта тощо), Ви маєте при отримані перевірити неушкодженість та комплектацію товару, особливо за ознак пошкодження пакування. Оскільки в разі ушкодження при перевезені, компенсацію проводить компанія перевізник.

При отриманні Товару неналежної якості (браку), Ви маєте право вимагати заміни неякісного (бракованого) Товару на якісний (повернення товару здійснюється за адресою вул. Жилянська 59 м. Київ). Продавець задовольняє вимогу покупця протягом 2 робочих днів (без урахування доставки) з дня пред’явлення письмових претензій. В письмовому вигляді претензії слід надіслати в електронному листі на офіційну пошту info@toryart. com. ua. Процедура повідомлення та повернення також прописана в Договорі оферти (розділ 9).

У разі відмови клієнта від невиконаного замовлення повернення коштів здійснюється в найближчий банківський день з моменту прийняття рішення про повернення коштів.

У разі виникнення питань Ви можете зв’язатися з нами за номером (093)170 58 98.

Вам також може сподобатися