Про нас | Студія квітів, подарунків та декору TORY ART

Студія флористики і подарунків TORY ART народилася в саме поетичне і дивне час року  - восени, коли ми починаємо цінувати кожен сонячний промінчик і намагаємося увібрати від природи якомога більше світла  і фарб. TORY ART була створена завдяки неймовірній пристрасті до квітів і квітковому дизайну, бажанням зробити наш  світ ще гарніше, добрішими, ароматні.

Одна з основних завдань флористів нашої студії - належна увага до деталей в кожній квіткової роботі, адже саме вони формують образ в цілому. Ми працюємо з самими красивими і свіжими квітами для того, щоб вони якомога довше радували вас у вашому домі.

Ми стежимо за появою нових сортів квітів, вивчаємо тенденції в сфері флористики, щоб надихнутися на створення нових і нових квіткових композицій, щоб прикрасити ними найважливіші у вашому житті події.

Букет від TORY ART - це унікальне творіння, за допомогою якого вам вдасться передати всі почуття і побажання. Індивідуальний підхід у створенні кожної композиції, а також втілення всіх ваших квіткових фантазій - головна мета і завдання наших флористів.

Красива якісна упаковка для будь-якого букета або композиції додасть ще більш розкішний вигляд подарунку. Як доповнення ми пропонуємо широкий вибір подарунків, а також цікавою сувенірної продукції.

студия TORY ART

TORY ART прагне до найвищого рівня турботи і обслуговування наших клієнтів. У зв'язку з цим, ми пропонуємо вам стати користувачем сервісу «Календар важливих подій». Розкажіть нам про найважливіші для вас авторські матеріали, і ми неодмінно нагадаємо про них в зручний для вас спосіб, наприклад, надішлемо нагадування по електронній пошті за два тижні або раніше. Керуйте своїм «Календарем», додаючи нові важливі дати, і скасуванню не актуальні. Ми з року в рік будемо пам'ятати для вас кожну дату до тих пір, поки ви не прийміть рішення про відключення даного сервісу.

З TORY ART робити сюрпризи і дарувати радість дійсно просто!


Ми в Instagram tory__art

Вам також може сподобатися

Міні композиція "Яскравий сплеск" 680 грн
Букет 51 малинова троянда в упаковці 2355 грн
Букет "Імперія почуттів" 5650 грн