Корпоративні букети до 8 Березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня Вам не доведеться турбуватися про те, де і які квіти придбати, як упакувати і доставити. За кілька днів до свята, всі стикаються з звичайними проблемами - де купити якісні квіти, як зробити подарунок не самим звичайним, як їх зберегти до моменту вручення і при цьому їх купити за оптимальною ціною, яка завжди стає вище в передсвяткові дні ... Пропонуємо Вам розмістити передзамовлення у нас, вибравши один з численних букетів або розмістити своє індивідуальний замовлення. При цьому Ви отримаєте гарантію наявності свіжої квітки в потрібний Вам час для самовивозу зі студії, за поточною не святковою ціною або при необхідності постараємося забезпечити доставку в якомусь з тимчасових інтервалів протягом дня.

З метою підкреслення індивідуальності і стилю Вашої компанії, Ви можете замовити унікальні фірмові коробки або брендовані букети. На подарунок може бути розміщений логотип Вашої компанії (друк логотипу на коробці, логотип у вигляді наклейки або ж логотип, надрукований за допомогою     3D     принтера) відповідно до параметрів і кольорової гами, а при необхідності - містити контактну інформацію та інші елементи.

Ми подбаємо, щоб Ваші квіткові подарунки були оригінальними і викликали захоплення у прекрасної половини колективу.

Підібрати композиції Ви можете як на нашому сайті в розділі 8 березня, так і відвідавши студію квітів, подарунків та декору TORY.

Пропонуємо Вам такі варіанти квіткових подарунків:

Тюльпани - від 400 грн

Квіти в коробці - від 535 грн

Букети - від 400 грн

Букети - від 400 грн

Тюльпани - від 400 грн

Тюльпани - від 575 грн

Тюльпани - від 380 грн

Тюльпани - від 525 грн

Міні букет - 540 грн

Міні букет - 430 грн

Міні букет - 465 грн

Міні букет - 865 грн

Як оформити замовлення:

  1. Зателефонувати до студії TORY по тел.: ☎ +38 (096) 258-39-31
  2. Відвідати студію за адресою: вул. Жилянська 59, м. Київ

Нам можна довіряти

У нашій особі Ви придбаєте надійного партнера, що гарантує якісний продукт і належний контроль.

Ми націлені і зацікавлені в тривалому плідній співробітництво з Вами, тому докладемо максимум зусиль, щоб надані товари були найкращої якості, а сервіс здійснювався на вищому рівні.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція з цих та інших питань в розрізі нашої діяльності, ми з радістю чекаємо на Ваші листи на [email protected] і телефонних дзвінків в студію квітів і подарунків.

Вам також може сподобатися