Найбільше диво на планеті - Любов. Вищі сили для цього створили симфонічний оркестр, в якому крилаті музиканти грають на скрипках радості, ніжності і душевної теплоти. Люди закохуються під звуки цієї одухотвореної музики, що ллється з небес прямо в сонячне сплетіння. Весна, в цьому святковому концерті, виконує роль підсилювача потужності трансляції. Її перші гінці - проліски висовують цікаві головки і спрямовуються до неба, минаючи пухку снігову м'якоть. Одночасно з пробудженням природи з ренесансних полотен зриваються Амури. Разом з запуском золотих стріл, вони розпилюють в повітрі чарівний аромат закоханості. Цей аромат дбайливо огортає тонкої золотистої павутинкою все самотні серця, учащая їх биття до пульсуючого частоти восторга.Ріскнуть і закохатися навесні найлегше - скинувши кожушок із замороженою мрії і відчинивши над собою парасольку чуттєвості.

Повільно на світанку в місто приходить любов, витрушуючи з подолу сукні пелюстки квітучого абрикоса. Вона затоплює привітністю і добродушністю переходи в столичному метро і недільні набережні, де, зіткнувшись, закохані дізнаються один одного.

Ми з радістю міняємо зимову байдужу штовханину на свіжість сприйняття, немов випускаємо бутони для цвітіння. Ми відкриваємо голодні душі для гострих стріл всюдисущих помічників богині Любові. І блаженно віддаємося млості взаємного потягу заради занурення з головою в море любові.

І ця любов стає безмежним і бездонним морем, в яке закохані пірнають прямо з пірсу очерствевшую лицемірства. Любов стає нашим маяком в молоці туманної імли, на протяжне виття якого бреде втомлене самотнє суденце. Любов стає нашим багатством, яке і нести треба удвох, щоб не розгубити і не розплескати скарб. І заради цієї дорогоцінної ноші Наречений і Наречена об'єднують тіла і душі, щоб продовжити мелодію чарівної симфонії любові, доручаючи вірно служити оберегом - обручки. Щоб дописувати нові варіації мелодії любові відразу після вінчання. Щоб хитатися п'яними від щастя, в світлі ліхтарних свічок. Щоб будувати плани на майбутнє і підбирати співзвучні імена для дітей, дозволяючи щастя бути тихою радіохвилею і лавиною бурхливих емоцій.

Таке стрімке занурення приголомшує і залишає за потрійним склопакетом все сторонні шуми, крім голосу коханої людини. Щастя стає нашим затишним світиться коконом, захистом від небажаного втручання решти світу. Перебуваючи під захистом цього кокона і перебуваючи в добровільному полоні взаємної любові, молодята, які не соромтеся доручати флористичне оформлення весілля тим, хто зуміє зробити це свято винятковим, красивим і особливим. вашим.

10 лютого 1840 року сталась світова весільна революція. Тихо, урочисто і безапеляційно правила піддалися впливу закоханої особи і змінилися назавжди.

Весільна сукня стало, на найближчі 250 років, білосніжним і отримало всім відомий фасон - з вузькою талією, пишною спідницею і довгим шлейфом. Подружки нареченої вбралися в однакові сукні пастельного кольору. Наречений просунув в петлиці піджака бутоньєрку. Наречена прикрасила весільну зачіску вінком з флердоранжа і мереживною вуаллю, яку зараз вже називають - фата. Вона взяла в руки весільний букет з свіжозрізаних квітів. А, крім того, ввела в ужиток мову квітів, на якому продовжують говорити всі закохані світу. Цієї впливової законодавицею моди стала Королева Великобританії - Вікторія. Вольова і в той же час романтична особа, всупереч всім правилам вийшла заміж по великій і взаємної любові. Народила в шлюбі дев'ятьох дітей, зуміла створити гармонійний союз і залишитися закоханої в свого чоловіка до останнього подиху. чому їй вдалося привнести стільки змін до весільні традиції, незважаючи на те, що інститут шлюбу обчислюється тисячами років і традиції існували паралельно завжди?

Закохана жінка виглядає особливо - вона дивиться на весь довколишній світ не очима, але серцем. І світло, що випромінюється теплотою її посмішки і блиском щасливих очей, немов приманка привертає дивовижні події та чудові звершення. Закохана жінка творить і прикрашає все те, що до її дотику було буденним і звичним. І їй під силу змінювати традиції і створювати модні течії, пурхаючи метеликом над засадами і правилами.

Багато століть назад нареченої створювали весільний вінок власноруч, вплітаючи в нього запашні трави і часник, щоб відлякати від свого щастя злі духи. Але, закоханої королеві Вікторії вдалося в манірною Англії дати закоханим шанс розуміти один одного і без слів. За допомогою букета закохані визнавалися в своїх боязких почуттях закоханості і вірності, пристрасті і сором'язливості без слів. У свій же букет вона додала гілочки флердоранжа, як обіцянку багатства і щастя в заміжжі, миртову гілочку - як силу королівського роду і вічність царюванняя.

Сучасний весільний букет це не тільки ніжний аксесуар, але і модний атрибут, який надає вашому весільного вбрання неповторність і підкреслює образ в цілому. Дотримуючись правил комбінації кольорів можна не тільки задати настрій весільного вбрання, але і вибрати оберіг для щасливого сімейного життя.

Альстромерія означає відданість і багатство, орхідея - любов і краса, півонія - щасливе життя в шлюбі, фрезія - невинність, тюльпан - пристрасна любов, стефанотис принесе вам сімейне щастя, а гарденія поділиться радістю. Троянди ж усіх кольорів та сортів означаю полум'яну, чуттєву, ніжну, серцеву прихильність і любов.

При виборі весільного букета з особливою увагою варто поставитися до правил композиції квітів і цветосочетаемості. Щоб зберегти букет свіжим протягом всієї весільної церемонії потрібно буде враховувати погодні умови і дотримання всіх технологій при складанні композиції, правильність зберігання свіжозрізаних квітів і швидкість доставки готового букета замовнику.

Портбукетниця, заповнена водою, або просочена спеціальним розчином Тайпей-стрічка допоможуть законсервувати квіти для тривалої церемонії навіть в саму задушливу спеку. Найоптимальнішим варіантом отримання букета буде доставка напередодні ввечері. Це убезпечить вас від непотрібного додаткового хвилювання в день весільної церемонії. Доставка напередодні зручна ще й тим, що ризик потрапити в звичну київську пробку буде мінімальним. А значить, ніщо не зможе затьмарити ваше свято.

Сміливо довіряйте професіоналам в світі флористики, а собі дозвольте бути нескінченно щасливими в найважливіший день. Бажаємо Вам щастя!

Вам також може сподобатися

Букет тюльпанів "Симфонія кольору" 3480 грн
Букет "Від Кохання" 515 грн
Букет "Таємнича муза" 1115 грн
Букет тюльпанів "Звуки світу" 3620 грн