Упаковка подарунків на виїзд: унікальна послуга від студії квітів TORY

Вартість послуги "Упаковка подарунків з виїздом майстра "становить 300 грн. Упаковка і матеріал оплачується окремо в залежності від вибраних матеріалів.

Презентабельний вигляд презенту, барвиста подарункова упаковка, лаконічний і доречний декор грають величезну роль. Адже вся ця краса інтригує обдаровуваного, зацікавлює і в одну мить викликає тільки найприємніші емоції. Погодьтеся, що просто обв'язати стрічкою коробку, запакувати в яскравий папір недостатньо! Подарункова коробка повинна тонко доповнювати сам презент, а декор лише бути скромним аксесуаром.

Студія квітів TORY пропонує вам послугу з оформлення презентів. Зверніть увагу: дизайнери не просто за всіма правила оформлять подарунок, але і зроблять це з виїздом за вашою адресою в зазначений вами день. Немає різниці, хочете красиво обв'язати бантом машину або запакувати скромний презент, студія надасть вам тисячі варіантів!

Великий вибір пакувальних матеріалів

До сих пір вважаєте, що упаковка подарунків робиться в яскравий папір з використанням поліпропіленових бантів? Пора залишити це в минулому! Студія TORY пропонує великий вибір матеріалів подарункових упаковок.

Ми використовуємо: 

 • Коробки: маленькі і великі, круглі і квадратні, з усілякими кольорами.
 • Подарунковий папір, як звичайну так і преміум італійського виробництва.
 • Тканина: будь-яка на ваш вибір - від велюру до оксамиту.
 • Шкіряні матеріали.
 • Декоративні елементи: банти (є можливість пошиття індивідуальних великогабаритних бантів на замовлення), стрічки, аксесуари.
 • Живі квіти.

Чому упаковку подарунків варто довірити компетентної людини

Послуга професійної упаковки не має на увазі в собі купити подарункову коробку і помістити презент в неї. Це ціле мистецтво, якому варто підходити з точки знання декоративного оформлення! Тільки обізнана людина запропонує потрібний варіант, який не просто доповнить подарунок, а зробить сам процес дарування доречним, барвистим і незабутній! Відчути настрій клієнта і обдаровуваного, зрозуміти, який відтінок краще використовувати при виготовленні подарункової упаковки, стрічок, бантів, зрозуміти, як дбайливо і акуратно помістити декор - все це робота професійного пакувальника.

Віддавайте перевагу професіоналам студії TORY

Головна перевага нашої роботи - це оформлення презенту по виїзду. Вам не потрібно витрачати час на те, щоб купити подарункову упаковку і самостійне оформлення. Ми зробимо все за вас!

Звертаючись до студії TORY за послугою упаковки подарунків, ви отримуєте:

 • Компетентну роботу дизайнера
 • Великий вибір пакувальних матеріалів
 • Оформлення на вашу адресу в потрібний день і час
 • Можливість упакувати будь-який подарунок - починаючи від машини і закінчуючи скромним ювелірним виробом
 • Індивідуальний, авторський підхід

Замовити послугу простіше, ніж здається

Вам достатньо лише залишити свою заявку на упаковку подарунків, вказати розміри презенту, як в справу включаються наші дизайнери. З урахуванням всіх нюансів поздоровлення і самого презенту, підберуть різні варіанти гарної упаковки подарунків, з яких можете вибрати ті, що сподобаються більше. Узгодити їх можна двома варіантами

 • Під'їхати в студію і вибрати наочно.
 • Обговорити в телефонному режимі, остаточні варіанти затвердити вже по приїзду майстри-пакувальника.

Після затвердження упаковки, погоджуємо дату і час. Після цього в зазначений день наш дизайнер буде мчати до вас, щоб красиво упакувати подарунок і зробити процес дарування особливим для вас!

Вартість послуги "Упаковка подарунків з виїздом майстра" становить 300 грн. Упаковка і матеріал оплачується окремо в залежності від вибраних матеріалів.

Упаковка подарунків з виїздом: дарувати презенти тепер можна красиво і з комфортом!

Вам також може сподобатися

Букет 21 троянда кремова спрей 1620 грн
Букет 25 тюльпанів кольору Космос 2920 грн
Букет "Ароматний сад" 1620 грн
Букет "Краса" 1305 грн